  • DSC1121AE1-025.0000T
DSC1121AE1-025.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121AE1-025.0000T
Manufacturer:
Discera
HK JDW NO:
7339-DSC1121AE1-025.0000T
Package:
QFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121AE1-025.0000T
  • Package / Case
    QFN
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    15pF