  • DSC1103CL1-100.0000
DSC1103CL1-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103CL1-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1103CL1-100.0000
Package:
6-VDFN
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103CL1-100.0000
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    100MHz
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm