  • DSC1103AL2-125.0031T
DSC1103AL2-125.0031T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103AL2-125.0031T
HK JDW NO:
536-DSC1103AL2-125.0031T
Package:
6-VDFN Exposed Pad
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103AL2-125.0031T
  • Package / Case
    6-VDFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    125.0031MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125.0031MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm