  • DSC1102BI1-010.0000T
DSC1102BI1-010.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1102BI1-010.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1102BI1-010.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1102BI1-010.0000T
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; TR
  • Voltage - Supply
    2.25V~2.25V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    85mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm