  • DSC1030BC1-125.0000T
DSC1030BC1-125.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1030BC1-125.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1030BC1-125.0000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1030BC1-125.0000T
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1030, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR, 7/13 INCH
  • Voltage - Supply
    3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm