  • DSC1001CI2-020.0480T
DSC1001CI2-020.0480T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001CI2-020.0480T
HK JDW NO:
536-DSC1001CI2-020.0480T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001CI2-020.0480T
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Termination
    Solder
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    20.048MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    6.3mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    1.7V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    6.3mA
  • Max Duty Cycle
    55 %
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm