  • DSC1001CE1-064.8000T
DSC1001CE1-064.8000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1001CE1-064.8000T
HK JDW NO:
536-DSC1001CE1-064.8000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1001CE1-064.8000T
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    64.8MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    7.2mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    7.2mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm