  • DSA1101DA2-020.0000TVAO
DSA1101DA2-020.0000TVAO
advertisement
Manufacturer No:
DSA1101DA2-020.0000TVAO
HK JDW NO:
536-DSA1101DA2-020.0000TVAO
Step5Bar-code shipping tag
DSA1101DA2-020.0000TVAO
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSA1101
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm