  • DSA1101DA1-033.3330VAO
DSA1101DA1-033.3330VAO
advertisement
Manufacturer No:
DSA1101DA1-033.3330VAO
HK JDW NO:
536-DSA1101DA1-033.3330VAO
Step5Bar-code shipping tag
DSA1101DA1-033.3330VAO
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    DSA1101
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    33.333MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    33.333MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm