  • DR200DR254P10
DR200DR254P10
advertisement
Manufacturer No:
DR200DR254P10
HK JDW NO:
138-DR200DR254P10
Step5Bar-code shipping tag
DR200DR254P10
  • Package Accepted
    2mm Connector
  • Size / Dimension
    0.700Lx0.500W 17.78mmx12.70mm
  • Number of Positions
    10
  • Pitch
    0.079 2.00mm
  • Proto Board Type
    SMD to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm