  • DR127DR254P04
DR127DR254P04
advertisement
Manufacturer No:
DR127DR254P04
HK JDW NO:
138-DR127DR254P04
Description:
DUAL ROW 1.27MM PITCH 4-PIN TO D
Step5Bar-code shipping tag
DR127DR254P04
  • Package Accepted
    1.27mm Connector
  • Size / Dimension
    0.700Lx0.200W 17.78mmx5.08mm
  • Number of Positions
    4
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Proto Board Type
    SMD to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm