  • DR127D254P22M
DR127D254P22M
advertisement
Manufacturer No:
DR127D254P22M
HK JDW NO:
138-DR127D254P22M
Description:
DUAL ROW 1.27MM PITCH 22-PIN MAL
Step5Bar-code shipping tag
DR127D254P22M
  • Package Accepted
    1.27mm Header
  • Size / Dimension
    1.100Lx0.700W 27.94mmx17.78mm
  • Number of Positions
    22
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Proto Board Type
    Connector to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm