  • DR127D254P18F
DR127D254P18F
advertisement
Manufacturer No:
DR127D254P18F
HK JDW NO:
138-DR127D254P18F
Description:
DUAL ROW 1.27MM PITCH 18-PIN FEM
Step5Bar-code shipping tag
DR127D254P18F
  • Package Accepted
    1.27mm Header
  • Size / Dimension
    0.900Lx0.700W 22.86mmx17.78mm
  • Number of Positions
    18
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Proto Board Type
    Connector to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm