  • DR127D254P14M
DR127D254P14M
advertisement
Manufacturer No:
DR127D254P14M
HK JDW NO:
138-DR127D254P14M
Description:
DUAL ROW 1.27MM PITCH 14-PIN MAL
Step5Bar-code shipping tag
DR127D254P14M
  • Package Accepted
    1.27mm Header
  • Size / Dimension
    0.700Lx0.700W 17.78mmx17.78mm
  • Number of Positions
    14
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Proto Board Type
    Connector to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm