  • DR100DR254P12
DR100DR254P12
advertisement
Manufacturer No:
DR100DR254P12
HK JDW NO:
138-DR100DR254P12
Package:
Datasheet:
Description:
DUAL ROW 1.00MM PITCH 12-PIN TO
Step5Bar-code shipping tag
DR100DR254P12
  • Package Accepted
    1mm Connector
  • Size / Dimension
    0.700Lx0.600W 17.78mmx15.24mm
  • Number of Positions
    12
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Proto Board Type
    SMD to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm