  • DR100DR254P06
DR100DR254P06
advertisement
Manufacturer No:
DR100DR254P06
HK JDW NO:
138-DR100DR254P06
Package:
Datasheet:
Description:
DUAL ROW 1.00MM PITCH 6-PIN TO D
Step5Bar-code shipping tag
DR100DR254P06
  • Package Accepted
    1mm Connector
  • Size / Dimension
    0.700Lx0.300W 17.78mmx7.62mm
  • Number of Positions
    6
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Proto Board Type
    SMD to DIP
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm