  • DR100D254P80
DR100D254P80
advertisement
Manufacturer No:
DR100D254P80
HK JDW NO:
138-DR100D254P80
Description:
DUAL ROW 1.00MM PITCH 80-PIN TO
Step5Bar-code shipping tag
DR100D254P80
  • Package Accepted
    1mm Connector
  • Size / Dimension
    4.000Lx0.900W 101.60mmx22.86mm
  • Number of Positions
    80
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm