  • DR100D254P20M
DR100D254P20M
advertisement
Manufacturer No:
DR100D254P20M
HK JDW NO:
138-DR100D254P20M
Description:
DUAL ROW 1.00MM PITCH 20-PIN MAL
Step5Bar-code shipping tag
DR100D254P20M
  • Package Accepted
    1mm Header
  • Size / Dimension
    1.000Lx0.700W 25.40mmx17.78mm
  • Number of Positions
    20
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm