  • DR100D254P14
DR100D254P14
advertisement
Manufacturer No:
DR100D254P14
HK JDW NO:
138-DR100D254P14
Description:
DUAL ROW 1.00MM PITCH 14-PIN TO
Step5Bar-code shipping tag
DR100D254P14
  • Package Accepted
    1mm Connector
  • Size / Dimension
    0.700Lx0.700W 17.78mmx17.78mm
  • Number of Positions
    14
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm