  • DR100D254P10F
DR100D254P10F
advertisement
Manufacturer No:
DR100D254P10F
HK JDW NO:
138-DR100D254P10F
Description:
DUAL ROW 1.00MM PITCH 10-PIN FEM
Step5Bar-code shipping tag
DR100D254P10F
  • Package Accepted
    1mm Header
  • Size / Dimension
    0.700Lx0.500W 17.78mmx12.70mm
  • Number of Positions
    10
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm