  • DPA120050-P12-SZ
DPA120050-P12-SZ
advertisement
Manufacturer No:
DPA120050-P12-SZ
HK JDW NO:
193-DPA120050-P12-SZ
Description:
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Step5Bar-code shipping tag
DPA120050-P12-SZ
  • Published
    2002
  • Max Power Dissipation
    6W
  • Max Output Current
    500mA
  • Voltage - Input
    120VAC
  • Output Current
    500mA
  • Output Power
    6W
  • Voltage - Output
    12VAC
  • Output Connector
    Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm