  • DLW43SH510XK2B
DLW43SH510XK2B
advertisement
Manufacturer No:
DLW43SH510XK2B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-DLW43SH510XK2B
Package:
Datasheet:
DLW43SH510XK2B
Description:
Common Mode Chokes Dual 51uH 1MHz 0.23A 1Ohm DCR SMD Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLW43SH510XK2B
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Type
    Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    50VDC