  • DFN1.59BK50
DFN1.59BK50
advertisement
Manufacturer No:
DFN1.59BK50
HK JDW NO:
775-DFN1.59BK50
Package:
Datasheet:
DFN1.59BK50
Description:
SLEEVING 1.59" ID POLY 50' BLACK
Step5Bar-code shipping tag
DFN1.59BK50
  • Operating Temperature
    -45°C~120°C
  • Length
    50.00' 15.24m
  • Diameter - Outside
    1.680 (42.67mm)
  • Diameter - Inside
    1.590 (40.39mm)
  • Wall Thickness
    0.045 1.14mm