  • DF2134AFA20
DF2134AFA20
advertisement
Manufacturer No:
DF2134AFA20
HK JDW NO:
699-DF2134AFA20
Package:
80-BQFP
Quantity:
In Stock : 14142
Step5Bar-code shipping tag
DF2134AFA20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Package / Case
    80-BQFP
  • Supplier Device Package
    80-QFP (14x14)
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Series
    H8® H8S/2100
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
    58
  • Speed
    20MHz
  • RAM Size
    4K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    4V~5.5V