  • DCF471M34Y5UG6WP0A0
DCF471M34Y5UG6WP0A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF471M34Y5UG6WP0A0
Manufacturer:
SHM
HK JDW NO:
17957-DCF471M34Y5UG6WP0A0
Package:
Datasheet:
Description:
470pF ±20% X1/Y1 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS