  • DCF222M36Y5UQ6WL7A0
DCF222M36Y5UQ6WL7A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF222M36Y5UQ6WL7A0
HK JDW NO:
17957-DCF222M36Y5UQ6WL7A0
Description:
2.2nF ±20% X1/Y2 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS