  • DCF222M30Y5VQ6VL7BU
DCF222M30Y5VQ6VL7BU
advertisement
Manufacturer No:
DCF222M30Y5VQ6VL7BU
HK JDW NO:
17957-DCF222M30Y5VQ6VL7BU
Description:
2.2nF ±20% -40℃~+125℃ Y2 250VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS