  • D75A-012.8M
D75A-012.8M
advertisement
Manufacturer No:
D75A-012.8M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-D75A-012.8M
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 17952
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
D75A-012.8M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    D75A
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±280ppb
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.0066mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm