  • D-SCE-1K-2.4-50-S1-4
D-SCE-1K-2.4-50-S1-4
advertisement
Manufacturer No:
D-SCE-1K-2.4-50-S1-4
HK JDW NO:
798-D-SCE-1K-2.4-50-S1-4
Package:
Description:
HEATSHK 2.4MM ID 50MM PRESCORE
Step5Bar-code shipping tag
D-SCE-1K-2.4-50-S1-4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 day ago)
  • Mount
    Cable
  • Material
    Polyolefin (PO), Irradiated
  • Operating Temperature
    -75u00b0C~135u00b0C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    D-SCE
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    135u00b0C
  • Min Operating Temperature
    -75u00b0C
  • Color
    Yellow
  • ELV
    Compliant
  • Wire/Cable Diameter
    1.905 mm
  • Label Size
    0.09 x 1.90 2.4mmx48.3mm