  • CY7C14251KV18-250BZI
CY7C14251KV18-250BZI
advertisement
Manufacturer No:
CY7C14251KV18-250BZI
HK JDW NO:
699-CY7C14251KV18-250BZI
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
CY7C14251KV18-250BZI
    165-LBGA
  • Supplier Device Package
    165-FBGA (13x15)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Part Status
    Obsolete
  • Technology
    SRAM - Synchronous, QDR II
  • Voltage - Supply
    1.7V~1.9V
  • Memory Size
    36Mb 4M x 9
  • Clock Frequency
    250MHz