  • CY7C1356SV25-200AXC
CY7C1356SV25-200AXC
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1356SV25-200AXC
HK JDW NO:
217-CY7C1356SV25-200AXC
Package:
100-LQFP
Datasheet:
Description:
Memory IC CY7C1356
Quantity:
In Stock : 54
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1356SV25-200AXC
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Base Part Number
    CY7C1356
  • Memory Size
    9Mb 512K x 18
  • Clock Frequency
    200MHz