  • CY7C1325G-100AXI
CY7C1325G-100AXI
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1325G-100AXI
HK JDW NO:
699-CY7C1325G-100AXI
Package:
100-LQFP
Datasheet:
CY7C1325G-100AXI
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1325G-100AXI
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-TQFP (14x20)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Obsolete
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    3.15V~3.6V
  • Memory Size
    4.5Mb 256K x 18
  • Clock Frequency
    100MHz