  • CY7C1305TV25-167BZC
CY7C1305TV25-167BZC
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1305TV25-167BZC
HK JDW NO:
217-CY7C1305TV25-167BZC
Package:
165-LBGA
Datasheet:
Description:
Memory IC CY7C1305
Quantity:
In Stock : 5
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1305TV25-167BZC
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2000
  • Technology
    SRAM - Synchronous, QDR
  • Voltage - Supply
    2.4V~2.6V
  • Base Part Number
    CY7C1305
  • Memory Size
    18Mb 1M x 18
  • Clock Frequency
    167MHz