  • CXA-0092-20-6/9CS2973
CXA-0092-20-6/9CS2973
advertisement
Manufacturer No:
CXA-0092-20-6/9CS2973
HK JDW NO:
790-CXA-0092-20-6/9CS2973
Step5Bar-code shipping tag
CXA-0092-20-6/9CS2973
  • Operating Temperature
    150°C
  • Number of Conductors
    2 (1 Pair Twisted)
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Blue, White
  • Conductor Strand
    19/32
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.120 (3.05mm)