  • CX532Z-A5B3C5-70-27.0D18
CX532Z-A5B3C5-70-27.0D18
advertisement
Manufacturer No:
CX532Z-A5B3C5-70-27.0D18
HK JDW NO:
151-CX532Z-A5B3C5-70-27.0D18
Step5Bar-code shipping tag
CX532Z-A5B3C5-70-27.0D18
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm