  • CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
advertisement
Manufacturer No:
CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
Manufacturer:
Cardinal Components Inc.
HK JDW NO:
151-CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
Step5Bar-code shipping tag
CX325Z-A5B2C5-50-20.0D18
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    CX325
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm