  • CX3225GB19200D0HPQCC
CX3225GB19200D0HPQCC
advertisement
Manufacturer No:
CX3225GB19200D0HPQCC
HK JDW NO:
428-CX3225GB19200D0HPQCC
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
CX3225GB19200D0HPQCC
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    CX3225GB, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TR, 7 INCH
  • HTS Code
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.8 (mm)/L0.126XB0.098XH0.031 (inch)
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Drive Level
    0.01 μW
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm