  • CWR26HH226KCGA\TR
CWR26HH226KCGA\TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26HH226KCGA\TR
Manufacturer:
Vishay Sprague
HK JDW NO:
874-CWR26HH226KCGA\TR
Package:
2711 (6728 Metric)
Datasheet:
CWR26HH226KCGA\TR
Description:
22μF ±10% 275mOhm Tape & Reel (TR) 2711 (6728 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26HH226KCGA\TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2711 (6728 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.265Lx0.110W 6.73mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Feature
    High Reliability
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Conformal Coated
  • Voltage - Rated
    15V
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    275mOhm
  • Failure Rate
    C (0.01%)
  • Manufacturer Size Code
    G
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm