  • CWR26HH106JCFA\HR
CWR26HH106JCFA\HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26HH106JCFA\HR
HK JDW NO:
874-CWR26HH106JCFA\HR
Package:
2214 (5634 Metric)
Datasheet:
CWR26HH106JCFA\HR
Description:
10μF ±5% 667mOhm Tape & Reel (TR) 2214 (5634 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26HH106JCFA\HR
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    2214 (5634 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.135W 5.59mmx3.43mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    15V
  • Capacitance
    10μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    667mOhm
  • Failure Rate
    C (0.01%)
  • Manufacturer Size Code
    F
  • Height Seated (Max)
    0.085 2.16mm