  • CWR16FH685JBCA/HR
CWR16FH685JBCA/HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16FH685JBCA/HR
HK JDW NO:
866-CWR16FH685JBCA/HR
Package:
C
Datasheet:
Description:
6.8μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 5.5Ohm Tape & Reel C
Step5Bar-code shipping tag
CWR16FH685JBCA/HR
  • Package / Case
    C
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm