  • CWR16FH106MCCA/TR
CWR16FH106MCCA/TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16FH106MCCA/TR
HK JDW NO:
866-CWR16FH106MCCA/TR
Package:
C
Datasheet:
Description:
10μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 5.5Ohm Tape & Reel C
Step5Bar-code shipping tag
CWR16FH106MCCA/TR
  • Package / Case
    C
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm