  • CWR16CB685MCAA/HR
CWR16CB685MCAA/HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16CB685MCAA/HR
HK JDW NO:
866-CWR16CB685MCAA/HR
Package:
A
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 12Ohm Tape & Reel A
Step5Bar-code shipping tag
CWR16CB685MCAA/HR
  • Package / Case
    A
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    12Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm