  • CWR06KB156MP-TR
CWR06KB156MP-TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR06KB156MP-TR
HK JDW NO:
866-CWR06KB156MP-TR
Package:
H
Datasheet:
Description:
15μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1Ohm Tape & Reel H
Step5Bar-code shipping tag
CWR06KB156MP-TR
  • Package / Case
    H
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • Depth
    3.81mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    7.24mm