  • CWR06JH155JMB
CWR06JH155JMB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06JH155JMB
HK JDW NO:
866-CWR06JH155JMB
Package:
C
Datasheet:
Description:
1.5μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 6Ohm Bulk C
Step5Bar-code shipping tag
CWR06JH155JMB
  • Package / Case
    C
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.5μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    5.08mm