  • CW02M600R0JE70
CW02M600R0JE70
advertisement
Manufacturer No:
CW02M600R0JE70
HK JDW NO:
866-CW02M600R0JE70
Description:
Through Hole 600Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02M600R0JE70
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    600Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    14.27mm