  • CW00239R00JE70
CW00239R00JE70
advertisement
Manufacturer No:
CW00239R00JE70
HK JDW NO:
866-CW00239R00JE70
Step5Bar-code shipping tag
CW00239R00JE70
  • Contact Plating
    Tin
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    39Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    19.43mm