  • CT7-Y7Y5V1D222MSEW
CT7-Y7Y5V1D222MSEW
advertisement
Manufacturer No:
CT7-Y7Y5V1D222MSEW
HK JDW NO:
17926-CT7-Y7Y5V1D222MSEW
Description:
2.2nF ±20% -25℃~+85℃ Y1 400VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS