  • CT7-Y5Y5U1D471MSEW
CT7-Y5Y5U1D471MSEW
advertisement
Manufacturer No:
CT7-Y5Y5U1D471MSEW
HK JDW NO:
17926-CT7-Y5Y5U1D471MSEW
Description:
470pF ±20% -25℃~+85℃ Y1 400VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS