  • CT7-X5Y5U1E102MSEW
CT7-X5Y5U1E102MSEW
advertisement
Manufacturer No:
CT7-X5Y5U1E102MSEW
HK JDW NO:
17926-CT7-X5Y5U1E102MSEW
Description:
1nF ±20% -25℃~+85℃ Y2 250VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS