  • CSX750VKB32.768M-UT
CSX750VKB32.768M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750VKB32.768M-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750VKB32.768M-UT
Package:
Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
CSX750VKB32.768M-UT
  • Package / Case
    Ceramic
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Capacitance
    30pF
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Height
    1.6mm
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm